Переключиться на мобильную версию

У Полтаві вкладниця влаштувала бійку в банку Надра після відмови повернути депозит

18 березня в одне з відділень банку Надра, розташоване у Полтаві працівники банку викликали міліцію, щоб вгамувати жінку, якій відмовили в поверненні депозиту в сумі 2,1 тис. євро.
За моє жито мене й побито
За моє жито мене й побито
image.tsn.ua

Як розповідають очевидці, жінка, у якої завтра закінчується термін зберігання вкладу, вирішила поцікавитися, чи віддадуть їй її депозит. 

Було повідомлено, що банк вклади не повертає до особливого розпорядження. 

Обурена вкладниця почала вимагати пояснень. Працівники банку роздрукували їй внутрішнє розпорядження про пролонгацію депозитів. Коли жінка пригрозила, що з цими папірцями вона піде в газети, щоб оприлюднити методи роботи з клієнтами, кілька співробітниць відділення банку заблокували вхідні двері і протягом двох годин не випускали вкладницю з банку. У бійці, яка виникла, і були розбиті вхідні двері. 

Між тим, в полтавському філіалі банку Надра дещо інша версія того, що сталося. 

Маркетолог відділення банку Ілона Сторожук підтвердила, що вона сама була очевидцем цього інциденту. Але, з її слів, працівники банку вели себе коректно, а ось вкладниця не тільки грубо, але й застосовувала силу до співробітників банку. У результаті її безчинства були розбиті скляні вхідні двері, і тільки бронеплівка, наклеєна на скло, врятувала співробітників банку, які втихомирювати жінку від порізів осколками скла. 

Також представниця банку підтвердила, що жінці справді відмовили у видачі кредиту, ґрунтуючись на розпорядженні тимчасового адміністратора Жуковської. 

Сторожук зазначила, що "ми самі вкладники банку, і нам теж не видають депозити. Але це не привід для того, щоб клієнтам влаштовувати побоїще в банку. А якщо завтра вони почнуть приходити до нас з гранатами?" 

Міліція проводить перевірку обставин події. 

Як повідомлялося, 76-річний житель села Колоденка Рівненського району, роздягнувшись догола і погрожуючи самоспаленням, домігся повернення частини свого вкладу на депозитний внесок у Рівненському відділенні Укрпромбанку. Інцидент стався 9 березня. 

Наприкінці лютого в Севастополі один з вкладників Укрпромбанку прикував себе ланцюгом до перил в холі цієї фінансової установи і проковтнув ключ від замка.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь