Переключиться на мобильную версию

Ющенко заборонив голосувати за Шамшура в пакеті

Президент України Віктор Ющенко виступив проти голосування за кандидатуру Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ України в пакеті з іншими призначеннями.
Президент виступив проти голосування за кандидатуру Олега Шамшура в одному пакеті з іншими
Президент виступив проти голосування за кандидатуру Олега Шамшура в одному пакеті з іншими
Прес-служба Президента

Про це глава держави заявив сьогодні журналістам після засідання саміту Європейської народної партії.

"Міністр закордонних справ повинен бути призначений, і крапка", - сказав Президент.

При цьому він зазначив, що розцінює відставку парламентом попереднього міністра Володимира Огризка як глибоко антидемократичний крок.

Як повідомлялося, сам Олег Шамшур свої шанси стати міністром закордонних справ оцінює "реалістично".

Нагадаємо 17 березня, БЮТ заявив, що 19 березня в Раді буде здійснено низку кадрових перестановок у Кабміні. Коаліція, вирішила одним пакетом призначити міністра закордонних справ, міністра юстиції, міністра фінансів, голову ФДМ, віце-прем'єрів та інших чиновників.

Крім того, перший заступник голови фракції БЮТ не виключив можливості розгляду в Раді відставки міністра охорони здоров'я Василя Князевича, віце-прем'єр-міністра України Івана Васюника та міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка.

Більше того, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що на посаду міністра фінансів розглядається кандидатура екс-голови Державної податкової адміністрації Федора Ярошенка, як зазначили в кулуарах, - "людини Азарoва".

Однак, 19 березня коаліція не досягла домовленості з кадрових змін в Кабміні, і в Раді не відбулося голосування з кадрових питань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь