Переключиться на мобильную версию

Яценюк: Бесіду про подвійне громадянство потрібно негайно припинити

Народний депутат, голова фонду Open Ukraine, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк закликає політиків припинити дискусії про можливість введення в Україні подвійного громадянства.
Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк
segodnya.ua

Про це він заявив в програмі Свoбода на Інтері під час включення з Бельгії, де він бере участь в брюссельському форумі.

"Якщо буде подвійне громадянство, де українські солдати будуть служити - в Сибіру або, можливо, на тих територіях, де ведеться війна з сусідньою країною? Я хотів би це дуже чітко сформулювати: якщо ти любиш свою країну, якщо ти є справжнім українцем, чи може у тебе хоча б виникнути думка про подвійне громадянство? Тому бесіду про подвійне громадянство потрібно негайно припинити ", - вважає Яценюк.

Раніше, 18 березня видання Сьогодні повідомляло, що в Москві поблизу управлінь Федеральної міграційної служби Росії спостерігаються багатолюдні черги вихідців з різних країн СНД, у тому числі і з України, які бажають терміново отримати російське громадянство.

Нагадаємо, 10 грудня 2008 року, Президент України Віктор Ющенко назвав одним із першочергових завдань законодавче забезпечення недопущення подвійного громадянства в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь