Переключиться на мобильную версию

Суд залишив без розгляду позов БЮТ з вимогою скасувати результати виборів до Тернопільської облради

Тернопільський окружний адміністративний суд залишив без розгляду позов Блоку Юлії Тимошенко з вимогою скасувати результати дострокових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.
Суд залишив без розгляду позов БЮТ
Суд залишив без розгляду позов БЮТ
znaikak.ru

Про це йдеться у повідомленні партії Єдиний центр.

За даними партії, у своєму позові БЮТ вимагав визнати противоправними та скасувати протокол ТВК від 15 березня 2009 року Про підсумки голосування та результати позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, визнати незаконними дії ТВК щодо оприлюднення результатів виборів та визнати відсутність правових підстав для проведення 15 березня 2009 року позачергових виборів депутатів Тернопільської облради.

Позовна заява була підписана прем’єр-міністром, лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

Прес-служба зазначає, що суд відмовився розглядати справу саме через те, що вона була подана від імені прем’єр-міністра, яка не може виступати стороною у цій справі.

Як повідомлялося, позачергові вибори до Тернопільської облради відбулися 15 березня. 17 березня увечері ТВК підписала протокол за наслідками опрацювання 100% бюлетенів.
У новообраній облраді ВО Свобода здобула 50 мандатів, партія Єдиний центр – 20, Партія регіонів – 14, БЮТ – 12, Блок УНП – 11, партія Народний Союз Наша Україна – 8, Блок Литвина – 5.

Однак БЮТ заявив про наявність численних порушень у процесі голосування і підбиття підсумків і відмовився визнавати результати виборів, оскарживши їх у суді.

Результати виборів до Тернопільської облради вранці 18 березня були оприлюднені в Новій Тернопільській газеті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь