Переключиться на мобильную версию

У ДАІ абсолютно впевнені, що радари Візир не брешуть

Начальник ДАІ Сергій Коломієць заявив, що ДАІ вважає якісним прилад Візир, який вона використовує для автоматичної фіксації перевищення швидкості учасників дорожнього руху.
У ДАІ впевнені в якісній роботі Візирів
У ДАІ впевнені в якісній роботі Візирів
autocentre.ua

Начальник ДАІ зазначив, що цей прилад пройшов випробування і сертифікований державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики.

Він повідомив, що технічні характеристики та особливості функціонування виключають можливість надання необ'єктивної інформації цим приладом і виключають негативний вплив людського фактора, мається на увазі втручання державтоінспектора в роботу Візира з метою сфальсифікувати його показання.

Крім того, Коломієць повідомив, що у випадку, якщо на фото даного приладу зафіксовано два автомобіля або номер автомобіля нечіткий, то в такому випадку, ця інформація вважається браком і її не використовують для оформлення протоколу про адмінпорушення щодо перевищення швидкості.

За його словами, існують більш досконалі прилади фіксації швидкості транспортного засобу, які мають функцію лазерного наведення. Однак вони коштують дорожче, ніж Візир (понад 100 тисяч євро).

Нагадаємо, раніше харківські вчені повідомили, що прилад Візир часто може надавати неправильну інформацію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь