Переключиться на мобильную версию

Кабмін призначив головного санітарного лікаря України

Уряд України на засіданні в середу прийняв ряд кадрових рішень, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.
Кабмін провів кадрові зміни
Кабмін провів кадрові зміни
podrobnosti.ua

Розпорядженням уряду Олександр Біловол призначений першим заступником міністра охорони здоров'я - головним державним санітарним лікарем України. 

Посаду першого заступника міністра охорони здоров'я - головного санлікара з січня по травень 2008 року обіймав Микола Проданчук. Був звільнений за власним бажанням. До цього МОЗ відсторонив Проданчука і його першого заступника Людмилу Мухарську від своїх обов'язків на 15 днів у зв'язку зі службовим розслідуванням ситуації із щепленнями від кору та краснухи. 

Крім того, уряд України визначив генерального директора Акціонерної судноплавної компанії (АСК) Укррічфлот Михайла Чубая заступником міністра транспорту і зв'язку - директором Державної адміністрації морського і річкового транспорту. 

Як повідомляється в прес-релізі, розміщеному на сайті Кабінету Міністрів в середу ввечері, нинішній заступник міністра - голова адміністрації Володимир Работнєв переведений на посаду першого заступника міністра. 

У прес-службі Мінтрансзв'язку не змогли прокоментувати, чи знято з посади нинішнього першого заступника міністра Василя Шевченка.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь