Переключиться на мобильную версию

Київські маршрутники починають акцію протесту

Сьогодні вранці більшість столичних маршруток не вийшли на роботу. Водночас, у центрі Києва на Хрещатику збираються маршрутки для проведення акції протесту.
В акції візьмуть участь від 500 до 700 автобусів
В акції візьмуть участь від 500 до 700 автобусів
15 хвилин

Водії маршруток вимагають зустрічі із Президентом Віктором Ющенком. За останніми даними, маршрутки стоять на узбіччі проїжджої частини Хрещатика, не перекриваючи проїзд транспорту.

Крім того, машини, як і раніше, продовжують прибувати. Вони рухаються з усіх частин Києва у напрямку до центру столиці.

Представник Асоціації перевізників столиці Ігор Гусак повідомив, що в акції візьмуть участь від 500 до 700 автобусів, які знімуть із маршрутів.

Він вибачився перед киянами за незручності, які виникнуть у зв'язку з тим, що ці автобуси заблокують центральну частину столиці, зокрема, на Хрещатику і вулиці Грушевського.

Напередодні в маршрутках Києва було розміщено оголошення та роздавали листівки, в яких повідомлялося про планування зустрічі з Президентом України, а також вибачення за створення можливих незручностей для пасажирів.

Крім того, як повідомлялося сьогодні, 26 березня мерію Києва пікетуватимуть підприємці транспортних, ритуальних сфер, а також власники МАФів і профспілки медиків з вимогою відставки Леоніда Черновецького з посади мера Києва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь