Переключиться на мобильную версию

Сесію Київради перенесли на наступний тиждень

Засідання сесії Київської міськради, яке повинно було відбутися сьогодні, перенесено на наступний тиждень.
Сесію Київради перенесли на наступний тиждень
Сесію Київради перенесли на наступний тиждень
Фото Тараса Бондаренка

Про це повідомив секретар Київради Олесь Довгий після погоджувальної ради керівників фракцій.

"Повинен поінформувати, що на погоджувальній раді не було досягнуто єдиної позиції щодо порядку ведення засідання сесії. Тому було прийнято рішення перенести пленарне засідання на наступний тиждень", - сказав Довгий.

Політик пояснив, що засідання сьогодні не може відбутися через те, що до сесійної зали "знову повернулася політика".

Водночас, він сказав, що не хоче давати зараз оцінку сьогоднішнім подіям у Київраді, але сподівається, що на наступному засіданні депутати таки працюватимуть конструктивно.

Точну дату та час проведення наступного засідання сесії столичної ради буде оголошене додатково.

В інтерв'ю журналістам депутат Київради від Блоку Кличка Валерій Карпунцов заявив, що порядок денний сьогоднішнього засідання було сформовано без урахування пропозицій представників фракцій БЮТ, Блоку Катеринчука і Блоку Литвина, а також його фракції.

За його словами, у зв'язку з цим, ці фракції виступають категорично проти того порядку денного засідання, що пропонує Довгий. Саме через цю неузгодженість і було прийнято рішення перенести засідання, зазначив соратник Кличка.

За його словами, сьогодні дійсно краще перенести сесію на інший день, ніж приймати "рішення про підвищення тарифів і про нові кабальні умови для малого та середнього бізнесу".

Нагадаємо, сьогодні на розгляд Київради намагалися винести постанову робочої групи із вивчення тарифної політики, яка вважає за необхідне поетапно підвищити тарифи на гаряче і холодне водопостачання, водовідведення та опалення у 1,96-3,18 рази.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь