Переключиться на мобильную версию

Янукович: У Західній Україні, коли мова починає йти про помаранчевих, люди плюються

Учасники мітингу в центрі Сімферополя, який організовано Партією регіонів, вимагають провести в Україні позачергові президентські і парламентські вибори.
Янукович: Переможці помаранчевої революції фактично знищили демократію
Янукович: Переможці помаранчевої революції фактично знищили демократію
pravda.com.ua

За даними міліції, в акції Кризі - стоп! Влада у відставку! беруть участь 5,5 тисяч осіб, за даними організаторів - 7 тисяч.

Учасники мітингу тримають транспаранти Юлю, спасибі за твій кризовий план!, Із сьогоднішньої владою нам не по дорозі, ви котитесь у прірву!, Ющенку, Тимошенко - ні!.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович, виступаючи на мітингу, заявив, що політики, які прийшли до влади в результаті помаранчевої революції, зруйнували в країні економіку і демократію, а також зіпсували відносини з Росією і тому повинні піти у відставку.

"У 2005 році економіка України різко впала із 12,5% до 2,5% зростання. І сьогодні вони (Ющенко і Тимошенко) руйнують щоденно економіку країни. Це призведе до того, що бідні люди стануть жебраками, а ті, хто хоч якось утримує родини, стануть дуже бідними", - сказав Янукович.

На думку лідера Партії регіонів, переможці помаранчевої революції "фактично знищили демократію в Україні". Ще одним результатом помаранчевої революції, на думку Януковича, стало значне погіршення українсько-російських відносин.

"Хіба ми припускали чотири роки тому, що за ці чотири роки вони так зіпсують відносини з нашими російськими братами, з російським народом"

"Хіба ми припускали чотири роки тому, що за ці чотири роки вони так зіпсують відносини з нашими російськими братами, з російським народом", - сказав лідер Партії регіонів, додавши, що Україна повинна навпаки" об'єднатися з Росією "в боротьбі проти всесвітньої економічної кризи.

За словами Януковича, мешканці західних регіонів України, які підтримали Ющенка під час помаранчевої революції, розчарувалися у своєму виборі.

"У Західній Україні, коли мова починає йти про помаранчевих, люди плюються. Вони кажуть, що вони (лідери помаранчевої революції) вже ніколи до кінця життя не будуть при владі. Їм ніколи вже не повірять", - заявив Янукович.

Учасники мітингу періодично скандували: "Янукович!", А стосовно нинішнього керівництва країни Президента й прем'єр-міністра кричали "Геть!" і "Ганьба!".

Народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич заявив на мітингу, що нинішня влада - це "якесь тягни-штовхай", що між собою не може розібратися, і цій владі потрібно допомогти якнайшвидше піти у відставку.

Завтра подібні мітинги відбудуться у багатьох регіонах України.

На виїзному засіданні опозиційного уряду Янукович також заявив про необхідність проведення позачергових парламентських і президентських виборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь