Переключиться на мобильную версию

В ніч на неділю Україна перейде на літній час

В ніч з суботи, 28 березня, на неділю, 29 березня, переведенням стрілок годинника на годину вперед Україна перейде на літній час.
Стрілки годинника переводять на годину вперед
Стрілки годинника переводять на годину вперед
spiegel.de

Як повідомили в Державному комітеті України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарту України), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509, на території України 29 березня 2009 року о третій годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

Вперше перехід на літній час був проведений у Великобританії в 1908 році. СРСР вперше перейшов на літній час в 1917 році, і потім з 1981 року перехід на літній час знову було відновлено.

Літнім часом зараз користуються понад 110 країн. Перехід з літнього часу на зимовий і навпаки вже понад 100 років здійснюється практично у всіх країнах Європи та в Америці.

У той же час багато країн Азії живуть за єдиним часом, наприклад, не переводять стрілки годинника Японія, Китай, а також Казахстан і Киргизія.

Перехід на сезонний час здійснюється для економії енергоресурсів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь