Переключиться на мобильную версию

Черновецкий пригостив Черномирдіна салатом Олів'є за 105 гривень

Газета по-київськи сьогодні, 27 березня, опублікувала подробиці вчорашньої спільної трапези мера Києва Леоніда Черновецького, посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна, і голови Московської держдуми Володимира Платонова. Як виявилося - ці три товариша дуже.
Черновецький щедрий
Черновецький щедрий
Фото Тараса Бондаренка

Обідали чиновники в ресторані Лео клуб біля арки Дружби народів. Для того, щоб потрапити в цей елітний заклад необхідна наявність членською клубної картки. У цьому ресторані колись трапезувати такі особистості, як Жванецький, Шуфутинський, Моїсєєв, Шифрін.

Для дорогих гостей виділили найкращий зал - Рів'єра. Зал представляє собою окреме приміщення на третьому поверсі, з балконом, вид звідти - як з оглядової площадки біля арки Дружби народів. Крім золочених люстр, молочної гами інтер'єру, світло-бежевих стільців біля столу, трьох крісел з світлої шкіри вразила також і ціна страв. У меню чай - 70 грн, салат Олів'є - 105 грн, шампанське - від 1,4 тисячі гривень, і це не межа.

З трьох наданих крісел Леонід Михайлович по-царському вибрав середнє і одразу ж підкреслив, що платити за обід буде зі своєї кишені.

Голова КМДА також висловив намір найближчим часом відвідати Москву і зустрітися з мером російської столиці Юрієм Лужковим. Там Черновецький планує підписати договір про подальший розвиток співпраці між Києвом і Москвою.

"Найближчим часом я планую з'їздити в Москву і зустрітися з Юрієм Лужковим, щоб підписати договір про співпрацю між нашими столицями", заявив Леонід Черновецький.

Черновецький: Київ і Москву пов'язують тісні дружні відносини у різних сферах, у тому числі в науці, культурі, економіці

Нагадаємо, що в четвер, 26 березня, Київський міський голова Леонід Черновецький зустрівся з головою Московської держдуми Володимиром Платоновим і Надзвичайним і Повноважним послом Російської Федерації в Україні Віктором Черномирдіним.

Як повідомляють у КМДА, зустріч відбулася з нагоди вручення п'ятої літературної премії імені Юрія Долгорукого. На зустрічі обговорювалися питання розширення співпраці між столицями та пошук спільного шляху з подолання кризи, розвитку культурних і ділових зв'язків.

"Київ і Москву пов'язують тісні дружні відносини у різних сферах, у тому числі в науці, культурі, економіці", зазначив Леонід Черновецький.

Мер подякував Володимиру Платонову і Віктору Черномирдіну за любов до України та їхню наполегливу і плідну роботу в інтересах міста.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь