Переключиться на мобильную версию

Черновецький повернув посади своїм заступникам

Мер Києва Леонід Черновецький на час своєї відпустки призначив виконуючим обов'язки першого заступника голови міськадміністрації Дениса Басса, а також заступників голови Броніслава Стичинського, Володимира Головача та Олександра Луцького.
Черновецький повернув посади своїм заступникам
КМДА

Про це сьогодні, 27 березня, заявив виконуючий обов'язки першого заступника голови Анатолій Голубченко.

"Я точно знаю, що є (розпорядження про призначення в.о.) на Басса, є на Головача, є на Стичинського ... по Луцькому є розпорядження", - сказав Голубченко.

За словами Голубченка, кандидатура Луцького на посаду заступника голови вже схвалена Секретаріатом Президента.

Замголови Голубченко заявив, що розпорядження про подальші кадрові призначення може підписувати тільки Черновецький, незважаючи на те, що він (Голубченко) зараз є в.о. голови КМДА на час відпустки мера.

Він також підкреслив, що, можливо, є розпорядження про призначення заступника голови Віталія Журавського, проте зазначив, що цей документ не бачив, тому стверджувати, що Журавський є виконуючим обов'язки заступника голови, не буде.

Мер Києва Леонід Черновецький пішов у відпустку з 27 березня по 6 квітня.

Нагадаємо, що 20 березня мер Києва Леонід Черновецький звільнив п'ять заступників голови Київської міської державної адміністрації. Зокрема, Черновецький звільнив першого заступника голови КМДА Дениса Басса, заступників голови КМДА Віталія Журавського, Володимира Головача, Олександра Луцького, а також заступника голови КМДА - керівника апарату міськадміністрації Броніслава Стичинського.

Раніше, 6 березня, Президент України Віктор Ющенко скасував призначення заступників голови КМДА, які було здійснено без узгодження з ним.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь