Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів не блокуватиме Раду 30 березня і 1 квітня

Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович запевнив, що у вівторок і середу (31 березня і 1 квітня) фракція Партії регіонів не блокуватиме роботу парламенту.

"Я можу сказати абсолютно однозначно, що завтра і післязавтра український парламент буде працювати", - сказав Лавринович.

Він також зауважив, що рішення про дії членів фракції Партії регіонів прийматимуться вищими керівними органами партії на засіданні політради.

"Якщо такі рішення буде прийнято, то їх реалізують", - додав регіонал.

При цьому перший віце-спікер не виключив, що цього тижня дійсно може виникнути питання про блокування роботи ВР.

"Як тільки буде прийнято таке рішення - ви дізнаєтеся. Але на даний момент таке рішення не приймалося", - сказав перший віце-спікер.

Нагадаємо, сьогодні, 30 березня, регіоналка Ганна Герман заявила, що її фракція блокуватиме роботу Ради, якщо уряд не внесе на розгляд парламенту антикризову програму і зміни в державний бюджет. Герман зазначила, що регіонали не будуть блокувати прийняття антикризових законопроектів, але якщо уряд не подасть антикризову програму і зміни до держбюджету, вони почнуть блокувати роботу ВР.
Крім того, фракція БЮТ повідомила, що у коаліції є голоси для підтримки антикризових законопроектів, а лідер фракції Іван Кириленко сьогодні попросив опозицію не блокувати у парламенті розгляд урядових антикризових законопроектів.

Водночас, сьогодні стало відомо, що 1 квітня в Раді виступить Президент Віктор Ющенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь