Переключиться на мобильную версию

Ющенко може скоро внести в Раду проект змін до Конституції

Заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук допустила внесення найближчим часом Президентом Віктором Ющенком у Верховну Раду проекту змін до Конституції.
Марина Ставнійчук заявила, що Віктор Ющенко може незабаром внести в Раду проект змін до Конституції
Марина Ставнійчук заявила, що Віктор Ющенко може незабаром внести в Раду проект змін до Конституції
Сайт Президента

"Я не виключаю, що Президентом України найближчим часом може бути внесений на розгляд відповідних державних органів і на розгляд громадськості відповідний проект змін Конституції", - сказала Ставнійчук сьогодні журналістам.

Вона зазначила, що невід'ємною частиною реформування Конституції також є реформа місцевого самоврядування, і висловила розчарування тим, що на всеукраїнських муніципальних слуханнях, де розглядається це питання, відсутня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і представники опозиції.

Нагадаємо, сьогодні на Всеукраїнських муніципальних слуханнях Президент наголосив на необхідність проведення реформи публічної влади, в тому числі створення двопалатного парламенту.

Учора, 29 березня, Президент виступив категорично проти прийняття змін до Конституції, запропонованих БЮТ, дорікнув уряду у стрімкому падінні економіки, а також не виключив ймовірності проведення позачергових парламентських виборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь