Переключиться на мобильную версию

У Вінницькій області на великих хабарах спіймали керівників двох районів

Співробітники департаменту служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС спільно з працівниками Генпрокуратури затримали голову однієї з райдержадміністрацій Вінницької області при отриманні хабара в розмірі 500 тисяч гривень.
Порушено кримінальні справи
Порушено кримінальні справи
newsru.ua

Зокрема, за інформацією МВС, голова РДА та арбітражна керуюча вимагали 1,5 мільйона гривень хабара від приватного підприємця за проведення безперешкодного відчуження на його користь під час біржових торгів майнового комплексу заводу.

Чиновників затримано під час отримання частини хабара в сумі 500 тисяч грн.

Крім того, співробітники департаменту служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС затримали голову ще однієї із райдержадміністрацій Вінницької області, який вимагав і отримав хабар за виділення землі.

Як повідомляється, голова РДА, а також начальник районного відділу Держкомзему вимагали та отримали відповідно 230 тисяч і 105 тисяч гривень хабара від жителя міста Вінниці за виділення йому земельної ділянки площею 90 гектарів.

За даними фактами порушено кримінальні справи.

Як повідомлялося, 12 березня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив про затримання голови однієї з сільрад Київської області за підозрою в отриманні хабара в розмірі 4,5 млн грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь