Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів закликала Ющенка піти у відставку

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов закликав Президента Віктора Ющенка скласти повноваження Глави держави.
Ющенка просять скласти повноваження
Ющенка просять скласти повноваження
president.gov.ua

"Було б логічно, з моєї точки зору, для усіх структур державної влади, і в тому числі, для нашої держави, якщо б Ющенко, виходячи із вчорашнього прийняття рішення щодо виборів Президента, сам написав заяву про дочасне складення повноважень", - сказав Єфремов.

Крім того, він вважає, що одночасно із написанням заяви про відставку Ющенко повинен видати указ про дочасне припинення повноважень парламенту.

"Я думаю, що такий розвиток подій, по-перше, заощадило б гроші на проведення у декілька етапів виборів у нашій державі, і, з іншого боку, цей розвиток подій підтримали б усі люди в нашій державі", - сказав він.

Єфремов також заявив, що вся влада повинна піти у відставку і Партія регіонів вимагатиме цього, в тому числі і шляхом проведення масових акцій протесту 2 і 3 квітня.

Крім того, він повідомив, що керівництво фракції Партії регіонів вимагає від голови Верховної Ради Володимира Литвина включити пряму трансляцію із сесійної зали українського парламенту.

Однак, за його словами, Литвин не дав вказівку секретаріату парламенту це зробити.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь