Переключиться на мобильную версию

Янукович особисто попросив регіоналів не блокувати Раду в понеділок

Фракції ВР прийняли рішення провести в понеділок, 6 квітня, додаткове засідання парламенту, на якому планується виступ Президента Європарламенту. Фракція Партії пообіцяла не блокувати трибуну.
Янукович попросив регіоналів не блокувати ВР
Янукович попросив регіоналів не блокувати ВР
Корреспондент
Як повідомили в прес-службі парламенту, таке рішення було прийнято за підсумками Погоджувальної ради. Було вирішено, що перед парламентарями виступить Президент Європарламенту Ганс-Герт Петтерінг. На початку засідання парламент розгляне питання про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо фінансування якнайшвидшого завершення утилізації твердого ракетного палива та виконання всього комплексу заходів, спрямованих на ліквідацію ядерної зброї в Україні, згідно з Договором між Україною і США від 25 жовтня 2003 року.

Крім того, не виключено, що в понеділок на розгляд парламенту буде винесено низку законопроектів, у тому числі визначених Президентом України як невідкладні, які вже відпрацьовано в профільних комітетах.

У свою чергу депутат від Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що у зв'язку із приїздом президента Європарламенту Віктор Янукович особисто просив депутатів-регіоналів не блокувати парламентську трибуну. За її словами, лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що у понеділок президент Європейського парламенту має отримати можливість виступити у Верховній Раді України.

"Голові Європарламенту в понеділок необхідно дати можливість виступити в українському парламенті. Тому Партія регіонів не буде в понеділок блокувати ВР", - сказала Герман.

"Янукович особисто просив депутатів нашої фракції, щоб вони з розумінням поставилися до цього важливого візиту. Це особиста позиція Віктора Януковича", - зазначила Герман.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня, депутати від Партії регіонів заблокували трибуну Верховної Ради. За словами регіоналів, їхня основна вимога: уряд повинен подати у Верховну Раду антикризову програму.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що ПР саботує ухвалення антикризової програми і висловила готовність врахувати пропозиції регіоналів по антикризовій програмі.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь