Переключиться на мобильную версию

У Донецьк прибули бійці Ягуара

Сьогодні, 2 квітня, у Донецьк з Вінницької області для зміцнення охорони правопорядку прибули 200 бійців полку спеціального призначення Ягуар.
У Донецьк прибули 200 бійців полку спецпризначення Ягуара
У Донецьк прибули 200 бійців полку спецпризначення Ягуара
zic.com.ua

Як повідомив начальник групи зв'язків з громадськістю та ЗМІ управління Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України Олександр Степанов, бійці внутрішніх військ протягом 10 днів - з 3 по 13 квітня - будуть вести на вулицях Донецька оперативно-профілактичне відпрацьовування. Базуватися бійці ВВ будуть на території військових частин № № 3004 і 3037 у Донецьку.

"Протягом 2 квітня бійці, що прибули, розмістяться і пройдуть інструктаж. О 15:00 3 квітня відбудеться розвід і вони приступлять до несення служби", - сказав Степанов.

Як повідомлялося, на засіданні Кабінету міністрів 25 березня 2009 року міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в країні зріс рівень вуличної злочинності. Він назвав Донецьку область однією з найпроблемніших. У зв'язку з цим, зазначив Луценко, МВС збільшило кількість бійців, які патрулюватимуть вулиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь