Переключиться на мобильную версию

Влада Києва: Пам'ятнику Володимиру Великому руйнування не загрожує

Як заявив сьогодні, 3 квітня, начальник МНС України в Києві Віталій Пшеничний, після появи в ЗМІ тривожної інформації про стан пам'ятника була створена відповідна комісія, яка провела візуальне обстеження. У результаті огляду монумента жодних відхилень і.
Влада запевняє, що з пам'ятником все гаразд
Влада запевняє, що з пам'ятником все гаразд
wikipedia.org

Пшеничний також запевнив, що фахівці крім самого пам'ятника обстежили і саму Володимирську гірку, в результаті чого прийшли до висновку, що рівень ґрунтових вод відповідає нормі.

За його словами, водночас існує стурбованість стосовно оглядового майданчика, частина якого просіла. Майданчик не має жодного стосунку до самої конструкції пам'ятника і жодним чином не може впливати на його стан, зазначив Пшеничний. Тим не менш, за його словами, вже віддані відповідні розпорядження щодо впорядкування цього оглядового майданчика.

Як повідомлялося, 21 березня, на схилі Володимирської гірки в Києві, прямо перед пам'ятником Святому Володимиру, просів ґрунт. У результаті цього пошкоджено металеве огородження, а також оглядовий майданчик - асфальт просів, тріснув, і розлам фактично відсунув майданчик в сторону Дніпра.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь