Переключиться на мобильную версию

У Тернополі прізвища боржників за теплопостачання розвісили на білбордах

У Тернополі прізвища боржників за послуги теплопостачання оприлюднили на білбордах.
Тернопільська влада бере приклад з Донецької
Тернопільська влада бере приклад з Донецької
hurtom.com

Як повідомив керівник прес-служби міської ради Олег Удич, всього у місті встановлено сім таких щитів - по одному на кожному масиві.

На білбордах вказані прізвища людей, які живуть у цьому масиві і заборгували КП Тернопільдержтеплокомуненерго від 3 тис. грн. Також вказано їхню адресу і суму боргу.

"До таких дій мерія вдалася, щоб боротися з боржниками шляхом громадського осуду. Сусіди боржника повинні знати, через кого вони потенційно можуть залишитися без тепла в опалювальний сезон, коли тепловиками не вистачить грошей для оплати за газ. І ці сусіди повинні вплинути на своїх знайомих-боржників", - зазначив Удич.

За його даними, на щитах розміщені прізвища близько 100 боржників, щодо кожного з них є рішення суду, яке зобов'язує абонента погасити борг. Щити, за задумом мерії, будуть висіти в місті як мінімум до кінця опалювального сезону. Як зазначив Удич, якщо боржник погашає борг, його прізвище будуть заклеюють стрічкою або навпроти неї будуть наклеювати напис Оплачено.

Як повідомлялося, у зв'язку з теплою погодою у багатьох містах вже припинено опалювальний сезон.

У березні 2008 року в Донецьку з'явилися білборди, на яких жителі Донецька, які мають заборгованість за послуги теплопостачання, зображені у вигляді людини, схожої на Гітлера.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь