Переключиться на мобильную версию

Меру Івано-Франківська хотіли подарувати червоний Запорожець

Сьогодні автомобілісти Івано-Франківська намагалися подарувати червоний Запорожець меру міста на знак подяки за «європейські» дороги.
Автомобілісти Івано-Франківська намагалися подарувати меру червоний Запорожець
Автомобілісти Івано-Франківська намагалися подарувати меру червоний Запорожець
snakearena.net

Як повідомили у прес-службі громадської організації Європейському місту - європейські дороги, легковий автомобіль марки Запорожець в обідню пору привезли до приміщення міської ради і намагалися передати документи на автомобіль міському голові.

Проте охорона будівлі повідомила, що мера немає на місці і порадили ініціаторам дарунка – обласній асоціації приватних таксистів - подарувати цей Запорожець будь-якому інвалідові.

Голова Івано-Франківської обласної організації приватних таксистів Роман Харук повідомив журналістам, що автомобілісти таким чином хотіли привернути увагу міської влади на катастрофічний стан доріг в обласному центрі.

На автомобілі причепили транспарант Меру! З вдячністю за дороги!. Учасники акції переконані, що саме Запорожець, простий і дешевий у ремонті, є тим транспортним засобом, який можна експлуатувати на дорогах Івано-Франківська.

У свою чергу міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус назвав дії асоціації приватних таксистів "піар-акцією". За його словами, жодної конструктивної пропозиції задля вирішення проблеми доріг від обласної асоціації приватних таксистів у мерію не нвдходило.

Він повідомив, що комунальники міста розпочали ямковий ремонт доріг і нагадав, що на поліпшення дорожнього полотна обласного центру в міському бюджеті передбачено 16 млн. грн. На його думку, це дасть можливість відремонтувати дороги на майже 80 вулицях.

Як повідомлялося, у зв’язку з проведенням капітального ремонту і поточного ремонтів і будівництвом на автодорогах Києва планується деяке обмеження руху транспортних засобів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь