Переключиться на мобильную версию

Затулін сумнівається, що Яценюк пройде у другий тур виборів Президента

Перший заступник голови Комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін сумнівається в можливості проходження народного депутата України Арсенія Яценюка до другого туру на виборах Президента України.
Затулін: Швидше за все, у другому турі зіштовхнуться Тимошенко і Янукович
Затулін: Швидше за все, у другому турі зіштовхнуться Тимошенко і Янукович
dadlilar.az

Про це він сказав під час відеомосту Москва-Київ.

Затулін підкреслив: "Очевидно, що нові політичні лідери можуть і повинні з'явитися в процесі підготовки до виборів 2009 року, але навряд чи вони досягнуть такого рівня, щоб претендувати на другий тур".

На його думку, "швидше за все, у другому турі зіштовхнуться Тимошенко і Янукович".

Водночас, Затулін висловив сумнів у тому, що Яценюк зможе "набрати голоси не тільки на заході України, але і на сході і півдні".

Він додав, що на результат другого туру виборів вплив матимуть ті кандидати в Президенти, які займуть третє і четверте місця за результатами голосування у першому турі.

При цьому Затулін висловив сумнів у тому, що Партія регіонів та її лідер Віктор Янукович здатні будуть повернути довіру виборців на сході і півдні України "без висунення нової політичної сили, без оновлення палітри учасників".

Говорячи про можливість позачергових парламентських виборів в Україні, Затулін підкреслив, що це свідчить про "певний маневр, який направлено на те, щоб знайти хоч якусь підставу для продовження свого політичного шляху".

За його словами, нинішній Президент Віктор Ющенко, як свого часу Леонід Кучма, "не хоче йти", бо "відбуваються маніпуляції із позачерговими виборами, оскільки вибори Президента будуть черговими, а їх хочуть назвати позачерговими, тим самим провокуючи парламент піти на позачергові вибори".

Затулін підкреслив, що в Росії ставлення до можливих парламентських виборів сприймається "без ентузіазму".

Як повідомлялося, Яценюк балотуватиметься як кандидат на пост Президента України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь