Переключиться на мобильную версию

Ющенко пояснив, чому не просувається черга на отримання житла

Президент України Віктор Ющенко закликав кардинально переглянути політику надання службового житла.
Ющенко закликав переглянути політику надання службового житла
Ющенко закликав переглянути політику надання службового житла
president.gov.ua

Про це Президент заявив сьогодні, 8 квітня, на нараді з проблем будівельної галузі.

"Вона сьогодні непублічна і непрозора. Це таємниця за сімома печатками - кому і на яких підставах воно (житло) виділяється. Тому у нас не зменшується кількість громадян, які стоять у черзі на отримання житла. Держава витрачає мільярди гривень, щоб забезпечити службовим житлом високопоставлених держслужбовців. На це виділяються сотні тисяч квадратних метрів, які ми втрачаємо через 1-2 роки, тому що воно приватизовується цими чиновниками. Це напівтіньовий державний сектор, через який переходять мільярди гривень. Це ненормально", - заявив Ющенко.

Він переконаний, що держава повинна відмовитися від 100-відсоткової оплати службового житла і замість цього перейти на оплату першого внеску, у розмірі 30% від вартості житла, або ж часткової компенсації відсотків за іпотечним кредитом.

"І тоді нехай який-небудь заступник міністра фінансів не отримує від держави квартиру, а потім приватизує її. А оплачує нехай її у кредит. За рахунок цього ми можемо у 3-7 разів збільшити обсяги житлового будівництва. Я не знайшов у Кабміні однодумців, хоча і опонентів теж не знайшов. Очевидно, що уряд просто не приділяє увагу цьому питанню", - зазначив Ющенко.

Нагадаємо, 16 березня фракції Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів запропонували передати багатодітним родинам або виставити на продаж 17 квартир, які були побудовані для народних депутатів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь