Переключиться на мобильную версию

Канадська провінція Онтаріо визнала Голодомор геноцидом українців

У Канаді Законодавча Асамблея провінції Онтаріо визнала Голодомор 1932-33 років в Україні актом геноциду. Четверту суботу листопада кожного року оголошено Днем пам'яті Голодомору.
Онтаріо визнала Голодомор геноцидом українців
Онтаріо визнала Голодомор геноцидом українців
golodomor.org.ua

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України. Закон про встановлення Дня пам'яті Голодомору в Україні прийнято 9 квітня в Законодавчій Асамблеї провінції одноголосно.

Зазначений законопроект представлено представниками всіх політичних партій, які мають представництво в Парламенті Онтаріо: Дейвом Левеком (Ліберальна партія), Чері Діново (Нова демократична партія) і Франко Клісом (Прогресивна консервативна партія). Це перший у законотворчій історії Парламенту Онтаріо закон, який подано від усіх парламентських політичних сил і прийнято одноголосно.

Під час слухань законопроекту в залі Парламенту були присутні Генеральний консул України в Торонто Олександр Данилейко, Архієпископ Торонто і Східної Канади Юрій, представники українських громадських організацій Канади.

Як повідомлялося, у лютому український фільм про Голодомор режисера Олега Янчука отримав головну нагороду Венсенського кінофестивалю - нагороду Анрі Ланглуа (європейська номінація).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь