Переключиться на мобильную версию

Мартиненко може залишити Нашу Україну

Лідер фракції НУ-НС, голова київського міського осередку партії Наша Україна Микола Мартиненко не виключає свого виходу з партії. Він виступив за якнайшвидше проведення виборів Президента. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Известия в Украине.
Мартиненко: Більшість людей не хочуть потрясінь виборчої кампанії
Мартиненко: Більшість людей не хочуть потрясінь виборчої кампанії
lenta.ru

Він уточнив, що остаточне рішення залежатиме від з'їзду партії.

"Усе залежатиме від того, яким шляхом піде Наша Україна. Якщо Віктор Андрійович (Ющенко) остаточно перетворить її в товариство з обмеженою відповідальністю і особисту власність, то свого майбутнього я тут не бачу. Якщо він відпустить партію у вільне плавання, і вона сама визначиться, куди йти і кого обирати головою, я буду підтримувати Нашу Україну", - сказав Мартиненко.

Відповідаючи на запитання Известий про діяльність партії, лідер фракції НСНУ зазначив: "Пацієнт ні живий, ні мертвий. А реанімаційні заходи не проводяться. Віктор Ющенко нарешті згадав про партію, але поки що все без змін. Партійці, як і раніше, дезорієнтовані і не розуміють: куди йдемо, з ким і навіщо". При цьому він додав, що очолювана ним Київська організація НСНУ працює.

"Ефективні антикризові дії можливі лише тоді, коли зникне інтрига президентських виборів"

Також Мартиненко виступив за проведення виборів Президента 25 жовтня. "Я ж особисто більше схиляюся до того, що для проведення президентських виборів 25 жовтня є всі юридичні підстави. І давайте не забувати ще про два моменти. Перший - економічна криза. Ефективні антикризові дії та реформування економіки можливі тільки тоді, коли зникне інтрига президентських виборів, - підкреслив Мартиненко, додавши, - другий момент. Думаю, що більшість людей не хочуть потрясінь виборчої кампанії прямо на Новий рік".

Водночас, він висловився категорично проти одночасного проведення виборів Президента і ВР, пояснивши свою позицію відсутністю будь-якої необхідності в цьому.

"Незрозуміло: Президент хоче насправді призначення міністра закордонних справ, чи ні"

Говорячи про запропоновану Президентом кандидатуру Ігоря Шамшура на пост міністра закордонних справ Мартиненко висловив сумніви стосовно того, чи дійсно Президент хоче бачити Шамшура на чолі МЗС.

"Що стосується Шамшура, незрозуміло: Президент хоче насправді призначення міністра закордонних справ, чи ні. Чи він буде гратися, як було з кандидатурою Валентина Наливайченка", - зазначив Мартиненко.

***

Як повідомлялося, у березні заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський закликав Миколу Мартиненка вийти з партії та скласти свій депутатський мандат.

За матеріалами: Известия

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь