Переключиться на мобильную версию

Митниця порушила справу за фактом великої контрабанди окулярів з Китаю

Південна митниця порушила кримінальну справу за фактом контрабанди сонцезахисних окулярів і аксесуарів до них загальною вартістю близько 4,5 млн гривень.
Контрабанда окулярів з Китаю
Контрабанда окулярів з Китаю
ibero.fi

За даними Державної митної служби України, вантаж сонцезахисних окулярів і аксесуарів надійшов з Китаю в Україну в контейнерах на двох морських суднах.

Для здійснення митного оформлення на митний пост Іллічівськ було подано декларації, згідно з якими в контейнерах повинно було знаходитися близько 35 тисяч сонцезахисних окулярів, 13 тисяч футлярів для окулярів, захисні мішечки з текстильного матеріалу та пакувальні пакети. Весь цей вантаж нібито коштував 741 тисячу гривень.

Однак, в ході огляду вантажу працівники Південної митниці встановили, що насправді в контейнерах знаходиться у 20 разів більше сонцезахисних окулярів, ніж було заявлено в документах, - понад 708 тисяч.

Підставою для порушення кримінальної справи в даному випадку є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину, передбаченого ч.1 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України, підкреслили в Держмитниці.

Нагадаємо, 23 березня Держприкордонслужба повідомила про спробу провезти через український кордон контрабандні сигарети під виглядом дипломатичної пошти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь