Переключиться на мобильную версию

Прокуратура відмовилася порушувати справу за фактом смерті Плужникова

Генеральна прокуратура не виявила фактів порушень закону при відчуженні частини акцій телекомпанії Інтер, що належали нині покійному депутату Верховної Ради Ігорю Плужникову, в 2005 році.
Герман отримала інформацію від Кузьміна
Герман отримала інформацію від Кузьміна
newsru.ua

Як заявила депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Ганна Герман, про відповідні результати розслідування Генпрокуратурою цієї справи депутатів Ради поінформував заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

"Ваше звернення про порушення законодавства при відчуженні акцій акціонерного товариства закритого типу Українська незалежна ТВ-корпорація Телеканал Інтер та інших питань розглянуто. За результатами перевірки відмовлено в порушенні кримінальної справи у зв'язку з відсутністю складу злочину", - зачитала Герман лист представника Генпрокуратури.

Вона також повідомила, що Генпрокуратура під час відповідного розслідування не виявила даних, що підтверджують володіння Валерієм Хорошковським та Дмитром Фірташем акціями Інтера.

"Перевіркою за фактом смерті Плужникова встановлено, що останній помер у медичній клініці Ганновера. Правоохоронними органами ФРН встановлено, що смерть Плужникова була природною через тривалу хворобу, ознак нещасного випадку, самогубства, отруєння або інших насильницьких дій не встановлено", - зачитала документ Герман.

У зв'язку із цим прокуратура Шевченківського району Києва відмовила у порушенні кримінальної справи за фактом смерті Плужникова.

Крім того, як стало відомо, питання про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин смерті народного депутата IV скликання Ігоря Плужникова і заволодіння невідомими особами його власністю - акціями телеканалу Інтер парламент буде розглядати після його узгодження.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко ініціював створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування смерті народного депутата IV скликання і співвласника телеканалу Інтер Ігоря Плужникова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь