Переключиться на мобильную версию

БЮТ заблокував трибуну Ради. Литвин закрив засідання

Народні депутати від БЮТ вимагають розгляду в парламенті проекту постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин смерті народного депутата IV скликання Ігоря Плужникова і заволодіння невідомими особами його власн.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що парламент готовий розглядати, але додав: "Дайте мені проект постанови".

"Комітет, будь ласка, зберіться ... Навіть якщо буде рішення негативне, але разом з тим буде поставлено пропозицію щодо створення ТСК. Будете блокувати далі - я закрию засідання", - сказав він.

Спікер повідомив, що перед відкриттям вечірнього засідання в парламенті був зареєстрований проект постанови про створення такої комісії на заміну уже зареєстрованого в парламенті проекту.

У зв'язку з цим Литвин висловив здивування, що депутати від фракції БЮТ заблокували роботу парламенту відразу після реєстрації проекту постанови, не давши регламентному комітету Ради розглянути цей проект і запропонувати свої рекомендації до нього.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура не виявила фактів порушень закону при відчуженні частини акцій телекомпанії Інтер, що належали нині покійному депутату Верховної Ради Ігорю Плужникову, в 2005 році.

Раніше народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко ініціював створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування смерті співвласника телеканалу Інтер Ігоря Плужникова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь