Переключиться на мобильную версию

Міносвіти опублікувало план патріотичного виховання молоді

Робоча група Міністерства освіти і науки України підготувала проект концепції націонал-патріотичного виховання студентської молоді.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства, до його обговорення можуть приєднатися всі бажаючі українці.

Спонукальним мотивом появи проекту є "будівництво української держави" і "відродження української нації".

"Українське національне виховання повинно стати фундаментом становлення світогляду молодої людини, незалежно від її етнічного та соціального походження. Його головною метою є виховання патріота України, активного провідника української національної ідеї, представника української національної еліти - за допомогою набуття молодим поколінням української національної самосвідомості. Знову ж таки, шлях до національного виховання - формування гордості українця, любові до українських традицій, підготовка свідомої інтелігенції України, підняття престижу української мови в академічному середовищі, розвиток україномовного освітнього простору", - йдеться в повідомленні.

Основними напрямками національно-виховної діяльності є формування національної самосвідомості та відповідальності за долю України, збереження історичної пам'яті та культивування "найкращих рис української ментальності - працьовитості та індивідуальної свободи, глибокого зв'язку з природою тощо".

Для втілення Концепції в життя необхідна, підкреслюють автори проекту, координація зусиль Міністерства, органів влади та місцевого самоврядування, професорсько-викладацького складу і студентів вузів, представників громадських організацій та ЗМІ. Основну роль у виховній діяльності Міністерство покладає на органи студентського самоврядування.

Як повідомлялося, Міносвіти занепокоєне працевлаштуванням студентів-бюджетників, яким в умовах кризи нелегко знайти роботу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь