Переключиться на мобильную версию

Конфлікт через храм у Сумській області: нові подробиці

У Сумській області місцева влада, щоб уникнути ескалації конфлікту, вирішила опечатати храм у селі Беєво Липоводолинського району. Про це повідомляє увечері у суботу телеканал 1+1.
На Великдень охочим не вдасться запалити свічку у храмі с. Баєво – служба відбудеться під відкритим небом
На Великдень охочим не вдасться запалити свічку у храмі с. Баєво – служба відбудеться під відкритим небом
gazeta.lviv.ua

Також, місцева влада вирішила здійснити опис майна, оскільки, за документами, будівлю офіційно передано громаді київського патріархату, а церковне майно, що залишилося у храмі, належало віруючим УПЦ (МП).

Як повідомляється, дільничний міліціонер має намір перебувати протягом найближчого часу у селі та контролювати правопорядок, а великодня служба, за інформацією телеканалу, відбудеться під відкритим небом для віруючих як однієї, так і іншої конфесії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прес-секретар Сумської єпархії УПЦ МП отець Максим заявив, що у селі Беєво Липоводолинського району Сумської області 17 квітня було здійснено захоплення храму Української православної церкви МП - Спасо-Преображенської церкви.

У свою чергу, у центрі громадських зв'язків УМВС у Сумській області ситуацію пояснюють тим, що фундатор Спасо-Преображенської церкви Іван Сало написав акт передачі храму у відання Київського патріархату. "Жодного захоплення не було, жодних інцидентів не відбувається, міліцію не викликали", - цитує Інтерфакс співробітника ЦГЗ. При цьому він додав, що начальник Липоводолинського райвідділу міліції повідомляв обласному керівництву, що сам відвідав с. Беєво і ситуація там спокійна. За словами співробітника обласного ЦГЗ, на великодні богослужіння міліцію залучати до забезпечення правопорядку у селі Беєво не заплановано.

Нагадаємо, 21 лютого представники УНА-УНСО, Конгресу Українських Націоналістів та організації Тризуб ім. Степана Бандери здійснили захоплення храму Миколи Чудотворця, що належить Українській православній церкві Московського Патріархату.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь