Переключиться на мобильную версию

Черновецький затвердив заходи до Дня Києва

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про проведення 30-31 травня 2009 року заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва.
Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Як стало відомо, відповідним розпорядженням затверджено програму загальноміських заходів, які будуть проводитися у святкові дні.

Під час святкувань буде забезпечено надання медичної допомоги, охорону громадського порядку, безперебійну роботу пасажирського транспорту для перевезення населення після завершення святкових заходів, змінено графік роботи громадського транспорту.

Крім того, планується перекриття руху автомобілів на деяких маршрутах під час проведення загальноміських заходів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київраді прийняли рішення до Дня Києва провести чемпіонати з ролер-марафону і сучасних танців.

Раніше повідомлялося, що під час святкування планується перекриття руху автомобілів під час загальноміських заходів на Майдані Незалежності, за наступними маршрутами:

Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - вул. Велика Васильківська (колишня Червоноармійська) - пл. Льва Толстого. У зворотному напрямку - 30 травня з 11 до 12:30;
  вул. Блакитного, 1 - вул. Генерала Родимцева - вул. М. Рильського - вул. Голосієвська - вул. Добрий шлях - пр. Науки - вул. Саперно-Слобідська - вул. Стратегічне шосе - пр. Науки - вул. Блакитного - 31 травня о 10:00;
  Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - вул. Велика Васильківська (колишня Червоноармійська) - пл. Льва Толстого, вул. Велика Васильківська (розворот за вул. Димитрова) та у зворотному напрямку - 31 травня з 8:30 до 11:30.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь