Переключиться на мобильную версию

Янукович про вибори Президента: А як можна не виставляти свою кандидатуру

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович візьме участь в майбутніх президентських виборах. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу TBi.
Янукович вирушає на вибори
Янукович вирушає на вибори
ya2008.com.ua
"Я впевнений, що буду брати участь в президентських виборах", - цитує слова Януковича прес-служба телеканалу. У відповідь на уточнююче питання, чи буде він висувати свою кандидатуру, він зазначив: "А як можна не виставляти свою кандидатуру? Я лідер партії, партія сьогодні є лідером національного рейтингу".

За словами Януковича, офіційно про висунення кандидата в Президенти буде оголошено на з'їзді Партії регіонів. "Є певна процедура, ми її пройдемо, сьогодні немає в партії іншої дискусії, це формальність, яка буде прийнята, я в цьому впевнений, і ми підемо на вибори".

Також лідер ПР підкреслив, що він особисто виступає за всенародні вибори Президента. "Наша Конституція передбачає вибори всенародні, змінити її можна тільки теоретично, а практично я не бачу варіантів", - уточнив Янукович.

Стосовно питання фінансування президентської кампанії, лідер регіоналів висловив сумнів у правильності озвученої у ЗМІ цифри в 1 млд. дол на кожного з основних претендентів: "Я абсолютно не погоджуюся, що така сума буде фігурувати". При цьому він розповів про процедуру прийняття рішень щодо фінансування виборчих кампаній в ПР: "Ми збираємо раду інвесторів, спонсорів та приймаємо рішення, як тільки рішення буде прийнято, ми побачимо можливості нашого фінансування".

При цьому Віктор Янукович спростував інформацію, що у нього зіпсувалися взаємини з Рінатом Ахметовим: "Це анекдоти, які складають язики без кісток. А тріпачів багато, різних, причому, високопрофесійних. Але наші взаємини (з Ахметовим) побудовані на інших цінностях", - запевнив Янукович.

Як повідомлялося, Віктор Янукович має найвищі шанси зайняти пост Президента. А рейтинг лідера Фронту змін Арсенія Яценюка впритул наблизився до показника прем'єра Юлії Тимошенко, свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь