Переключиться на мобильную версию

Прокуратура об'єднала в одну справу всі напади на інкасаторів у Харкові

Прокурор Харківської області Василь Синчук об'єднав в одну всі справи за статтею бандитизм за всіма фактами нападів на інкасаторів у Харкові, які були скоєні невідомими особами протягом 2001-2009 років.
Прокуратура: всі напади на інкасаторів скоєно однією бандою
Прокуратура: всі напади на інкасаторів скоєно однією бандою
dni.ru
Як повідомили в прокуратурі області, Синчук порушив кримінальну справу за фактом організації невстановленими особами озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації та окремих осіб за ст.257 Кримінального кодексу України (бандитизм).

Крім того, за цією ж статтею порушено справу за фактом нападів у Харкові у жовтні 2001-го, жовтні 2004-го, листопаді 2005-го і в квітні 2009-го років на інкасаторів банків і громадянина Солодовникова Б., який від отриманих поранень помер на місці, а його Mercedes невідомі викрали і використали під час розбійного нападу на екіпаж інкасації Ощадбанку 26 жовтня 2004 року, за ст.257 Кримінального кодексу України (бандитизм).

Раніше ці кримінальні справи були порушені за фактами розбійних нападів.

За інформацією прокуратури, аналіз матеріалів, на думку прокурора області, дає підстави стверджувати, що невстановлені особи організували озброєну банду з метою здійснення нападів на співробітників служб інкасації банків.

Протягом 2001-2009 років її учасники здійснили чотири зухвалих розбійних напади, зокрема, із застосуванням вогнепальної зброї на екіпажі інкасації Харківської філії АКБ Правексбанк, Харківського обласного управління ВАТ Ощадбанк та АППБ Аваль у Харкові.

Під час цих нападів убито 10 осіб, нанесені тілесні пошкодження різного ступеня тяжкості чотирьом людям, викрадено близько 1 млн. 219 тисяч грн., Понад 33,5 тисяч доларів США, 4,3 тисяч євро, 37 тисяч російських рублів, 3 автомобіля, 3 пістолети , 2 автомати та патрони до них.

У прокуратурі зазначають, що на організованість злочинного угруповання вказують узгоджений характер дій учасників нападів, тривале функціонування цієї групи, періодичне вчинення аналогічних злочинів, використання однієї і тієї ж зброї, здійснення нападів за попередньо розробленим планом і при чіткому розподілі ролей між учасниками банди.

Нагадаємо, 2 квітня в Харкові було скоєно напад і вбивство трьох інкасаторів. Жінку, яка стала свідком нападу, було поранено. Грабіжники, яких, за попередніми даними, було двоє, застосували автоматичну зброю.

Підозрювані у скоєнні злочину зникли з місця злочину на двох автомобілях, один з яких - інкасаторський ВАЗ 2109 було знайдено за кілька кварталів від місця події. За даними міліції, грабіжники викрали 300 тис. грн. банківських грошей.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь