Переключиться на мобильную версию

Арештовано суддю Каховського суду

Херсонський суд 18 квітня обрав стосовно заступника голови Каховського міськсуду Олега Крюковського запобіжний захід у вигляді арешту, повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю управління МВС підполковник міліції Олена Петрова.

"Суд задовольнив рішення Верховної Ради, яка дала згоду на затримання і арешт заступника голови Каховського міського районного суду Херсонської області Олега Крюковського", - сказав він.
16 квітня міліція затримала Крюковського, коли він на приватному автомобілі повертався з Києва з засідання Верховної Ради.

Подальше слідство стосовно судді буде продовжувати міліція.

Нагадаємо, 29 травня 2008 року щодо Крюковського було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною другою статті 15, пунктом 1 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України, - замах на вбивство подружжя Зварич Л.А., Зварича Є.Г. та їх малолітнього сина Зварича С.Є.

Як зазначається у поданні Генеральної прокуратури, 22 травня 2008 року приблизно о 22:15 Крюковський з вогнепальної автоматичної зброї здійснив з близької відстані більше 10 пострілів по будинку, де проживала його рідна сестра Зварич Л.А. разом з родиною.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла постанову Про надання згоди на затримання і арешт (взяття під варту) судді місцевого Каховського міського районного суду Херсонської області Олега Крюковського.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь