Переключиться на мобильную версию

Ющенко заявив, що Кабмін не виконав зобов'язань по ліквідації наслідків повені

За підсумками проведеної 21 квітня в Івано-Франківській області наради Президент України констатував, що Кабінет міністрів не виконав своїх зобов'язань щодо проведення відновлювальних робіт і фактично залишив один на один з цими проблемами області, які ма.
Віктор Ющенко в ході робочої поїздки в Івано-Франківську область 21 квітня
Віктор Ющенко в ході робочої поїздки в Івано-Франківську область 21 квітня
Фото прес-служби Президента

Як повідомила прес-служба Президента, про це сьогодні сказала його прес-секретар Ірина Ваннікова. Вона зазначила, що 21 квітня, в ході робочої поїздки в Івано-Франківську область Віктор Ющенко ознайомився з ходом ліквідації наслідків торішнього повені, яка охопила території 6 областей України.

Передаючи вимогу Президента профінансувати протипаводкові та відновлювальні роботи, Ваннікова зазначила, що не виконані роботи по берегоукріпленню та заходи, передбачені державними протипаводковими програмами.

За її словами, на підставі отриманої інформації Президент вважає очевидними ризики завдання збитків місцевим жителям, пошкодження їх житла та інфраструктури областей у разі виникнення подібних погодних умов у цьому році.

Крім того, Ваннікова повідомила, що за підсумками наради в Івано-Франківську Президент доручив головам місцевих держадміністрацій завершити інвентаризацію об'єктів, зруйнованих стихією, і визначити обсяг необхідних робіт у рамках реалізації протипаводкових програм.

"Окремо глава держави звернувся до Кабінету міністрів і профільних міністерств з проханням забезпечити необхідні обсяги фінансування відповідних робіт на постраждалих територіях шляхом внесення змін до державного бюджету в частині субвенцій на соціально-економічний розвиток регіонів та перегляду резервного фонду бюджету", - сказала Ваннікова.

Як повідомлялося, 21 квітня Президент побував в Івано-Франківській області, де, зокрема, оглянув спорудження мосту на річці Бистриця Надвірнянська і будівництво ділянки автотраси державного значення. На нараді в Івано-Франківській ОДА з питань стану реалізації заходів щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року на території шести західних областей, Ющенко закликав представників влади винести уроки з цього стихійного лиха.

Більш того, він зажадав від Генпрокуратури висновків про використання МВС та Міноборони коштів на подолання наслідків повені. "Прикро, що деякі міністерства, починаючи з Міністерства внутрішніх справ України ... де виділені кошти на ліквідацію наслідків стихії спрямовані не за цільовим призначенням", - зазначив Президент.

Сьогодні ж МВС України категорично спростувало інформацію про нецільове використання посадовими особами органів внутрішніх справ бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені в західних областях держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь