Переключиться на мобильную версию

СБУ разом з іноземцями контролюватиме розслідування злочинів на ґрунті расизму

Служба безпеки України та представники студентських земляцтв вихідців із країн Азії та Африки та інших об'єднань іноземців мають намір створити незалежну неурядову комісію із контролю за розслідуванням правоохоронними органами злочинів на расовому ґрунті.
СБУ проводить розслідування злочинів на ґрунті расизму
СБУ проводить розслідування злочинів на ґрунті расизму
autocentre.ua

"Буде створено незалежну неурядову комісію, яка контролюватиме кожне розслідування правоохоронними органами реагування правоохоронних органів на кожний прояв ксенофобії у нашій державі", - сказав глава СБУ Валентин Наливайченко після зустрічі з активістами вищевказаних організацій.

За його словами, в таку комісію повинні увійти неурядові організації.

Він не виключив, що в цю структуру, водночас, увійдуть і він, і міністр внутрішніх справ Юрій Луценко або заступники керівників двох цих відомств.

Крім того, він пообіцяв, що з наступного тижня СБУ інформуватиме громадськість про протидію злочинам, які скоєно на ґрунті расизму і ксенофобії.

Як повідомлялося, уряд Нідерландів у 2009-2011 роках виділить 500 тисяч євро громадським організаціям України на виховання толерантності в українському суспільстві і боротьбу з проявами ксенофобії та антисемітизму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь