Переключиться на мобильную версию

Київрада порекомендувала Черновецькому звільнити Бектурсунова

Депутати Київради рекомендували Київському міському голові Леоніду Черновецькому звільнити від виконання обов'язків радника мера з питань інформаційної політики Казбека Бектурсунова.
Черновецького просять звільнити Бектурсунова
Черновецького просять звільнити Бектурсунова
Фото Тараса Бондаренка

За відповідне рішення проголосували 62 депутати Київради.
Вони також рекомендували Черновецькому заборонити радникам з питань інформаційної політики надавати будь-які вказівки та рекомендації комунальним ЗМІ або якось інакше втручатися в їхню роботу.

Київрада таким рішенням створила тимчасову контрольну комісію і доручила їй перевірити факти відключення прямої трансляції засідання сесії Київради 2 квітня 2009 року (трансляцію сесії Київради було перервано показом прес-конференції з нагоди річниці Посольства Божого).

Цим рішенням депутати доручили Постійній комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики розглянути результати цієї перевірки і доповісти про неї на наступному засіданні сесії Київради.

Депутати Київради також доручили керівнику комунального підприємства Телекомпанія Київ до 1 червня цього року забезпечити створення і трансляцію телепередачі Година депутата на зразок існуючої Година з мером. Передачу пропонується створити за рахунок вільного ефірного часу і встановити, що вона йтиме 30 хвилин один раз на тиждень.

Нагадаємо, Комісія Київради з місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики на своєму засіданні 15 квітня цього року прийняла рішення рекомендувати мерові Києва Леоніду Черновецькому звільнити свого радника з інформаційної політики Казбека Бектурсунова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь