Переключиться на мобильную версию

Яценюк: У мене завдання наступне - зшити Україну

Лідер Фронту змін Арсеній Яценюк бачить своїм основним політичним завданням "зшити" Україну.
Яценюк бачить своїм основним політичним завданням "зшити" Україну
Яценюк бачить своїм основним політичним завданням "зшити" Україну
mignews.com.ua

"Розколювати Україну я нікому не дам. У мене завдання наступне - зшити Україну", - сказав Яценюк в інтерв'ю Радіо Трек у Рівному 23 квітня.

Як повідомив Фронт змін, за словами його лідера, те, що на Сході люди говорять російською, не означає, що вони не українці.

"Завтра вони розмовлятимуть українською і ніхто їх не змушуватиме це робити, а українська мова стане конкурентною", - запевнив політик.

Водночас, Яценюк визнав, що питання мови буде однією з тем, якою політики спекулюватимуть і під час майбутніх виборчих перегонів. Однак, за його словами, це стосується і таких тем як НАТО, питань про ОУН-УПА, відносин з Росією і Заходом.

"Деякі політики більше ні про що інше не можуть говорити, бо не можуть сказати, що потрібно зробити в системі освіти, охорони здоров'я, української армії і т.д., щоб змінити їх на краще", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, згідно із останніми соцопитуваннями, більше третини українців вважають, що Ющенкo хотів би бачити своїм наступником Яцeнюка, який у другому турі президентських виборів перемагає Тимошенкo, але поступається Янукoвичу. Крім того, 23 квітня Яценюк назвав Ющенка своїм політичним конкурентом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь