Переключиться на мобильную версию

Інфекція в Запорізькому дитсадку: число госпіталізованих зросло

У Запоріжжі вже 9 вихованців дитсадка госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією.
Число госпіталізованих зросло
Число госпіталізованих зросло
det-sad.com

Як повідомили в прес-службі Запорізької облдержадміністрації з посиланням на дані СЕС, ще для 8 дітей організовано стаціонар на дому.

Як повідомлялося, випадок масового захворювання дошкільнят інфекційним захворюванням зафіксовано у дитячому садку № 219.

"У 9 дітей, які знаходяться в лікарні, стан здоров'я середнього ступеня тяжкості, ще у 8 (для яких організовано лікування на дому) - легкий ступінь. Причина захворювання - антиген ротавіруса, який виявлено у 12 дітей", - повідомили в ОДА, зазначивши, що причину появи інфекції у дітей поки не встановлено, у зв'язку з чим дитсадок закрито.

У Запорізькій ОДА створено комісію для розслідування причин масового інфікування дітей з числа співробітників СЕС, управління охорони здоров'я, управління освіти і ГУ МНС в Запорізькій області.

Нагадаємо, 22 квітня у Запоріжжі з дошкільного закладу № 219 у міську дитячу клініку було доставлено 14 дітей у віці від 2 до 6 років з гострою кишковою інфекцією - гастроентероколітом ротавірусної етіології. Після обстеження 6 дітей у стані середньої тяжкості госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню, решту 8 дітей з легкою формою захворювання відправили додому на амбулаторне лікування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь