Переключиться на мобильную версию

У Черновецького вважають політичною провокацією скандал з його фото у Daily Mirror

Журналісти Київського медіа холдингу звинуватили видання Українська правда в провокації проти мера Києва Леоніда Черновецького.
Мер проходить перевірку на детекторі брехні
Мер проходить перевірку на детекторі брехні
mediaua.com.ua

Про це повідомляють редакції газет Київського медіа холдингу.

Вони збираються звернутися до Комісії із журналістської етики з проханням проаналізувати дії Української правди на предмет участі в "брудній політичній провокації, яку спрямовано напередодні президентських виборів проти мера Києва".

"23 квітня на сайті таблоїд, який належить умовному холдингу Українська правда, а потім і на першій сторінці сайту Українська правда, з'явилася інформація про те, що відомий британський таблоїд Mirror проілюстрував скандальний матеріал фотографією Черновецького", - йдеться в повідомленні.

"На фото фігурує київський мер, обличчя якого заретушовано, водночас, столичного мера легко впізнати. Це досить відома фотографія: на ній знято Черновецького, який проходить перевірку на детекторі брехні. Нагадаємо, таку перевірку він проходив публічно за власною ініціативою незабаром після своєї перемоги на виборах мера в березні 2006 року", - повідомляють журналісти.

"Крім того, в результаті розслідування, яке проведено редакцією Київського медіа холдингу, було виявлено декілька цікавих моментів, які свідчать про те, що на сайті таблоїд було опубліковано підробку.

По-перше, кольори на скріншоті сайту Mirror, що розміщено в матеріалі Української правди, відрізняються - у версії УП колір сайту жовтий, насправді сайт Mirror оформлено в червоному кольорі.

По-друге, структура сайту Mirror на скріншоті УП відрізняється від реальної структури сайту Mirror.

По-третє, напис під статтею на сайті Mirror свідчить, що матеріал було розміщено на правах реклами, а отже, хтось заплатив за його розміщення гроші.

Більше того, на сайті Mirror не вдалося знайти статтю, яку нібито було проілюстровано фотографією київського мера. Вона просто відсутня", - йдеться в повідомленні.

У даний момент журналісти Київського медіа холдингу намагаються з'ясувати, хто "проплатив розміщення даного матеріалу і кому знадобилося влаштувати цю провокацію напередодні повернення Черновецького з лікування".

Як повідомлялося, на сайті британської газети The Daily Mirror новину про педофілію проілюстрували фотографією Черновецького. Учора Mirror викреслила новину зі свого сайту.

У ЗАТ Київський медіа холдинг входять газети Хрещатик, Вечірній Київ, Українська столиця, телекомпанія Київ і радіо Голос Києва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь