Переключиться на мобильную версию

У День Перемоги в Миколаївській області вивісять червоні прапори

Щороку 9 травня, в День Перемоги на будинках місцевих рад Миколаївської області поряд з державним прапором України буде вивішуватися червоний прапор із символікою Великої Вітчизняної війни.
Поряд з державним прапором України буде вивішуватися червоний прапор із символікою Великої Вітчизняної війни
Поряд з державним прапором України буде вивішуватися червоний прапор із символікою Великої Вітчизняної війни
izrus.co.il

Таке рішення прийняли депутати Миколаївської обласної ради на черговій сесії.

"Дане рішення було прийняте ґрунтуючись на історичних традиціях українського народу про збереження пам'яті про захисників Вітчизни, а також керуючись Законом України Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, та зважаючи на постанову Верховної Ради Про святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та визволення України від фашистських загарбників", - сказано в документі прийнятому Миколаївською облрадою.   

Повідомляється, що рішенням рекомендується розміщувати прапор Перемоги на будівлях міських, районних, сільських і селищних рад, підприємств, організацій, навчальних закладів, а також об'єднань громадян в Миколаївській області.   

У документі зазначається, що святкові заходи рекомендується проводити з використанням символіки періоду Великої Вітчизняної війни. Як повідомили на засіданні облради, область вже отримала 25 знамен Перемоги, а замовлено ще 100 штук.    

У свою чергу, депутати Миколаївської облради також прийняли заяву, в якій висловили глибоке обурення рішенням Львівської обласної ради від 10 квітня про демонтаж пам'ятників, обелісків, стел, які містять символи тоталітарного режиму, під які, на думку миколаївських депутатів, підпадають пам'ятники загиблим воїнам Радянської армії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь