Переключиться на мобильную версию

УП: Павленко вдарив директора київського готелю

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко вдарив папкою з паперами комерційного директора готелю Спорт Юрія Супрунюка, повідомляє видання Українська правда. Про це свідчить відео, яке зафіксовано камерами спостереження.
Павленко вдарив папкою з паперами комерційного директора готелю
Павленко вдарив папкою з паперами комерційного директора готелю
football.ua

За словами очевидців, міністр прибув до готелю Спорт о 10:30 у вівторок з групою осіб для проведення перевірки документації готелю.

Як пише Українська правда, Павленко цікавився заповненням у травні готельних номерів. Згідно із відео, що зняла камера внутрішнього спостереження, ознайомившись з документами, міністр кинув їх в обличчя комерційного директора готелю, після чого залишив місце події.

У коментарі Українській правді Супрунюк заявив, що після цього йому викликали швидку допомогу і його доставили в клініку Борис, де лікарі діагностували струс мозку.

Потерпілий також повідомив, що подав заяву в Печерське РВВС. Він не зміг пояснити мотиви вчинку Павленка, але не виключив, що вони пов'язані зі спробами перепідпорядкувати готель Спорт, пише Українська правда.

Водночас, Павленко у коментарі УП спростував факт застосування сили і запевнив, що діяв у рамках закону. За його словами, він приїхав у готель для проведення перевірки, оскільки вже рік не може отримати документи зі звітністю підприємства.

Міністр спорту заявив, що заявами про побиття деякі керівники готелю самі намагаються уникнути кримінальної відповідальності.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь