Переключиться на мобильную версию

У Львівській області яворівські чиновники незаконно продали майже 50 га землі

Співробітники Управління СБУ у Львівській області викрили посадових осіб Яворівської райдержадміністрації, які незаконно продали комерційній структурі 47,35 га землі. Про це сьогодні, 29 квітня, на прес-конференції у Києві повідомила керівник прес-центр.

Як зазначила Остапенко, перевіркою встановлено, що комерційній структурі зазначена територія спочатку була надана в оренду, проте згодом її було продано майже за 19 млн. грн.

Марина Остапенко зазначила, що дану операцію було здійснено з порушенням земельного законодавства, а реальна вартість земельної ділянки, за оцінками експертів, на той момент складала не менше 29,15 млн. грн.

Крім того, після продажу зазначеної ділянки разом із нею у власність фірми незаконно відійшли міжгосподарські та внутрішньогосподарські меліоративні системи вартістю 160 тис. грн., які були на балансі львівського облводгоспу.
За даним фактом порушено кримінальну справу.

Як повідомлялося, у Дніпропетровську вчора, 28 квітня, під час отримання 25 тисяч гривень хабара правоохоронні органи затримали заступника голови однієї із районних рад міста - заввідділом будівництва, архітектури та контролю за землекористуванням виконкому райради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь