Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Розпуску парламенту не буде

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що Конституційний Суд підтвердив відсутність підстав для дострокових парламентських виборів, і Верховну Раду не буде розпущено.
Україна не дочекається розпуску ВР, - вважає Тимошенко
Україна не дочекається розпуску ВР, - вважає Тимошенко
tymoshenko.com.ua
Про це вона заявила сьогодні, 30 квітня, на прес-конференції у Києві. Коментуючи рішення КС щодо внесення коаліцією кандидатури прем'єра, Тимошенко наголосила, що відповідно до рішення КС коаліція має право, а не обов'язок пропонувати кандидатуру прем'єра при зміні її конфігурації.

"Жодних підстав для розпуску парламенту немає. І я впевнена, що розпуску парламенту не буде", - сказала Тимошенко.

Вона скептично поставилася до можливості проведення дострокових виборів у Верховну Раду до виборів Президента.

При цьому Тимошенко заявила, що рішення КСУ "свідчить, що наша позиція була правильною, що коаліція має право вносити кандидатуру, а не зобов'язана цього робити".

Як повідомлялося, сьогодні, 30 квітня, КС оприлюднив рішення за поданням Президента щодо формування уряду після створення нової коаліції. Згідно з прийнятим рішенням, внесення пропозицій Президентові України щодо кандидатури прем'єр-міністра України, а також відповідно до Конституції України - щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів стосується виключно повноважень коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Представник Президента України у КС Марина Ставнійчук заявила, що після детального вивчення рішення Конституційного Суду Президент Віктор Ющенко визначиться з питанням про можливе дострокове припинення повноважень Верховної Ради. Вона зазначила, що Ющенко може розпочати консультації про розпуск Ради.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь