Переключиться на мобильную версию

Хмара вимагає заборонити партію Родіна

Один із лідерів Української народної партії Степан Хмара виступив зі зверненням до СБУ, у якому вимагає заборонити діяльність партії Родіна.
Степан Хмара
Степан Хмара
focus.in.ua
За словами Хмари, СБУ має перевірити джерела фінансування партії Родіна, а Міністерство юстиції України - зняти її з реєстрації та заборонити діяльність на території країни.

Він заявив, що "є всі підстави вважати, що за Марковим (лідер партії Родіна Ігор Марков) стоять російські спецслужби", цитує Хмару прес-служба УНП.

Хмара підкреслив, що діяльність Родіни є "антиукраїнською", спрямованою на знищення всього українського".

Прес-служба УНП уточнює, що члени партії, представлені у Верховній Раді, вже готують постанову про створення парламентської комісії, яка також займеться розслідуванням діяльності Родіни.

Як повідомлялося, раніше СБУ заявила про можливість заборони діяльності партії Родіна, якщо з'ясується, що ця політична сила причетна до вбивства активіста націоналістичної організації Січ Максима Чайки в Одесі.

У свою чергу, лідер партії Батьківщина Ігор Марков відкинув звинувачення і заявив, що дії СБУ є тиском на опозицію, а влада в Україні відкрито підтримує неонацистів.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь