Переключиться на мобильную версию

Київська інтелігенція закликає демократичні сили столиці об’єднатися навколо Тимошенко

Київська інтелігенція закликає демократичні сили столиці об’єднатися навколо прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко як єдиної кандидатури на президентських виборах 2010 року.
Київська інтелігенція закликає об’єднатися навколо Тимошенко
Київська інтелігенція закликає об’єднатися навколо Тимошенко
makeevka.com

Як повідомляється, у Києві відбулися збори інтелігенції, ініційовані громадським об’єднанням Вільна людина. 400 учасників зборів зібралися ввечері у столичному Будинку вчителя для того, щоб закликати демократичні сили столиці об’єднатися навколо єдиної кандидатури на президентських виборах 2010 року.

Виступаючи на зборах ректор Національного технічного університету України Київський політехнічних інститут Михайло Згуровський відзначив, що "найбільше очікування інтелігенції - новий лідер, який консолідує політиків та об’єднає їх навколо державних справ. Юлія Тимошенко здатна повернути втрачений українцями за ці часи шанс мати розвинену країну".

Народна артистка України Ніна Матвієнко сказала: "Дехто нам, артистам, говорить, що ми маємо бути поза політикою. Якщо так, то як же бути нашим дітям? Ми відповідаємо за їхнє майбутнє і не можемо бути поза державою. Ми повинні бути однодумцями. Ми – за єдиного кандидата, за Юлію Тимошенко".

Директор видавництва Дніпро Володимир Войтович наголосив, що "весь світ сміється з наших політиків, і тільки ця тендітна жінка викликає повагу та довіру. Ми стурбовані тим, що наша держава знаходиться у катастрофічному стані, і покладаємо надії на людину, яка кожного дня доводить, що їй потрібні люди, а не влада".

Член-кореспондент Української академії аграрних наук, доктор економічних наук Сергій Кваша переконаний, що "президентські вибори 2010 року – це вибір майбутнього не лише України, а й майбутнього нашого міста. Тимошенко, спираючись на колосальну силу волі, управлінський досвід, знання економіста, захистила країну від найжахливіших наслідків світової економічної кризи".

Інтелектуали прийняли звернення, в якому, зокрема, зазначається: "Ми, кияни, на власному досвіді перевірили відповідність між обіцяним та втіленим представниками влади. Тепер кожен з нас має власну політичну свідомість, культуру, погляди та мотиви для здійснення свого електорального вибору. Саме від результатів президентських виборів та стратегії внутрішньої політики, соціально-економічних програм і проектів залежатиме рівень суспільного життя".

Закликаючи підтримати на президентських виборах нині діючого прем’єр-міністра, столична еліта відзначає: "Своєю щоденною працею Тимошенко доводить, що є справжнім стратегом, принциповим керівником, здатним навести лад у державі, єдиним лідером, що відстоює інтереси країни як на Заході, так і на Сході, гідно представляє її на міжнародній арені та використовує владу задля добробуту української нації".

Під цим зверненням поставили свої підписи майже усі учасники зборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь