Переключиться на мобильную версию

СБУ просять порушити кримінальну справу проти Табачника за "заклики до порушення цілісності України"

Фракція Наша Україна у Львівській міській раді звернулася до голови СБУ Валентина Наливайченка та генпрокурора Олександра Медведька щодо заяв Дмитра Табачника, зроблених у статті Від Ріббентропа до майдану, опублікованій у російських Известиях.
СБУ просять порушити кримінальну справу проти Табачника
СБУ просять порушити кримінальну справу проти Табачника
partyofregions.org.ua

Відповідне звернення було озвучено під час сесії 21 жовтня.

Саму статтю регіонала було опубліковано 27 вересня.

У зверненні депутатів НУ до Служби безпеки та генерального прокурора, зокрема, йдеться, що "Табачник високо оцінює пакт Ріббентропа-Молотова як політичну перемогу напередодні Другої світової війни, а вістря своєї ненависті спрямовує проти галичан".

"У нас з галичанами різні вороги і різні союзники. Галичани практично не мають нічого спільного з народом великої України, їх герої (Бандера, Шухевич) для нас вбивці", - пише в своїй статті Табачник.

"Вбачаємо у висловлюваннях члена Партії регіонів Дмитра Табачника не тільки приниження гідності частини громадян України, але й непрямий заклик до порушення територіальної цілісності нашої держави, порушення окремих статей Кримінального кодексу України. Вимагаємо встановлення міри відповідальності щодо Дмитра Табачника і порушення проти нього кримінальної справи", - сказано у зверненні львівських нашоукраїнців.

Як повідомлялося, у червні депутатська група За Україну! вимагала від Президента України Віктора Ющенка позбавити Дмитра Табачника українського громадянства за "українофобські висловлювання".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь