Переключиться на мобильную версию

Дубинский и Притула обругали друг друга в прямом эфире

Отказ Притулы ответить на вопрос Дубинского завершился скандалом.
Дубинский и Притула обругали друг друга в прямом эфире
Дубинский и Притула обругали друг друга в прямом эфире
Коллаж

Народный депутат от партии Слуга народа Александр Дубинский поссорился в прямом эфире с кандидатом в мэры от Голоса Сергеем Притулой в прямом эфире на телеканале 1+1. Конфликт разразился после вопроса нардепа.

Читай также: Во Львове кандидата сняли с выборов из-за окорблений в соцсетях

Итак, Александр Дубинский спросил Притулу, сколько линий метро в Киеве. Отвечать кандидат в мэры отказался в связи с тем, что считает его “мерзавцем“.

“Я позволю себе не отвечать на вопросы человека, которого считаю абсолютным мерзавцем. Человека, который создавал фейки во время Революции Достоинства, где гибли люди. Мне очень странно видеть в студии этого подонка“ - отметил Притула.

Дубинский ответил кандидату в мэры оскорблениями. 

Читай также: В Ровно родители пожаловались на школьные тетрадки с видами Кремля

“Когда тупое животное баллотируется в мэры Киева – это обидно, потому что киевляне этого не заслужили“ - заявил нардеп.

В конфликт пришлось вмешаться телеведущей. Она и прервала перепалку.


Ранее сообщалось о том, что в Раде депутатку поймали на интимной переписке с незнакомкой.

Комментариев (15)
Отсортировать по дате Вниз
Krotol2    24.10.2020, 03:39
Оценка:  -22
Krotol2
Притула не похож вроде на ЧМО
Shaab    23.10.2020, 17:48
Оценка:  +21
Shaab
Мені одному здається, що вони обидва праві?
shk67    23.10.2020, 17:00
Оценка:  +22
shk67
Шидоведро с помоями! Как и Зешид.
shk67    23.10.2020, 15:58
Оценка:  +28
shk67
И таки ДА! Дубинский - полное ведро дерьма! Не дай бог нам такого мера!
CCS    23.10.2020, 15:53
Оценка:  +26
CCS
Хто бачив передачу, Мосійчук зі сльозами на очах раз десять нарікала, що Зеленського пам"ятають досі як членограя. А насправді "він Головнокомандувач!" І від того, що Зеленському згадують "гру на роялі", в нас "падає обороноздатність держави".
Боже, за що така кара українцям?!
Путин-Xyйло    23.10.2020, 19:28
Оценка:  +23
Путин-Xyйло
Дякувати богу не тільки від репертуара членограя залежить обороноздатність
alex-zol    23.10.2020, 15:31
Оценка:  -29
alex-zol
Дубинский-красавчик)))
CCS    23.10.2020, 15:40
Оценка:  +26
CCS
То підставляй йому свій собачий рот, він таких... любить!))))
thebestdraw    23.10.2020, 15:19
Оценка:  +15
thebestdraw
Молодець Дубінський. Цього тупого притулу гнати з політики подалі.
CCS    23.10.2020, 15:42
Оценка:  +24
CCS
О, як вата боїться українських патріотів у політиці! Тобто, правильно Притула зробив, що в політику пішов! Тож побажаємо Сергію вдалого державного будівництва, а Кацапстану - занепаду і руїну!
CCS    23.10.2020, 14:55
Оценка:  +20
CCS
Притула молодець! Сподіваюсь, в нього не опустяться руки і він продовжить свою волонтерську, а тепер і політичну діяльність! Не питання в тому, що він ваті став в рило казати правду, питання в тому, що вата чомусь образилась на "ти". При цьому, саме зелене болото ввело масове тикання народу.
CCS    23.10.2020, 14:58
Оценка:  +20
CCS
Скільки разів говорив і ще раз повторюсь: кацапи-вата після того, як їх б"ють в рило на їх борзость, одразу чомусь волають про "толерантність і культуру"!
Дубінський забув своє "будем ...бать Смолия в собачий рот"?
Люди, які досі вірять, що "всьо норм", просніться вже! Час будувати державу Україна!
ГАДІК    23.10.2020, 14:43
Оценка:  +1
ГАДІК
Знаю Дубинського з дитинства. Він жив на Солом'янці на вулиці Семенівській 9. Воно було гівном ще в дитинстві. Всі його чмирили, навіть дівчата. А квартиру цю він зараз здає в аренду втридорога.
advokit    23.10.2020, 14:39
Оценка:  +19
advokit
Дубінському б трохи попуститися, дивись і люди потянуться( хоч я й маю сумніви)
CCS    23.10.2020, 14:59
Оценка:  +24
CCS
До гівна тягнутись не треба. Треба тягнутись до сонця!