В Івано-Франківській області малозабезпеченим роздавали лимони і салат з хроном

В Івано-Франківській області малозабезпеченим роздавали лимони і салат з хроном
wordpress.com

Про це повідомили в організаційному відділенні  Калузького міськвиконкому.

Згідно з інформацією, депутати, соціальні працівники, співробітникиміськвиконкому і міськради розвезли лимони і упаковки з салатом по будинках інвалідівпершої і другої груп, малозабезпечених громадян, багатодітних родин, яківиховують п’ять і більше дітей.

Кожній такій родині передали по 10 лимонів і по одній упаковці вітамінногосалату.

У багатодітних сім’ях по 10 лимонів отримала кожна дитина.

Частину лимонів, що залишилася, передали до місцевих лікарень.

На все це Калузька міськрада виділила 60 тисяч грн.

Захід ініціював міський голова Калуша Ігор Насалік.

За даними Івано-Франківської облдержадміністрації, з початку епідемії грипуі ГРВІ у Калуші захворіли 9335 людей, госпіталізовано - 901.

Виписано з лікарень - 568 осіб. Від вірусної пневмонії померло 6.

У Калуші близько 68 тисяч жителів.

Нагадаємо, вчора, 19 листопада, Міністерство охорони здоров’я проінформувало,що в Україні кількість смертей від грипу і ГРВІ збільшилася до 354 осіб. Також Мінздоров’я підтвердило 225 випадків захворювання грипом А/Н1N1, з них - 17 з летальнимрезультатом.

З 23 листопада в школах івано-франківської області відміняється карантин.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK