Переключиться на мобильную версию

У Києві з'явиться Вулична галерея посмішок

Київські художники у суботу, 15 травня, створять у скверах столиці вуличну галерею посмішок.
Взяти участь у заході може кожен бажаючий
Взяти участь у заході може кожен бажаючий
АР
Як повідомили в Українському форумі благодійників, акція Посміхнися новому дню! розпочнеться о 11:00 біля сірої огорожі стадіону Динамо. Взяти участь у заході може кожен бажаючий.

Організаторами акції виступили ВМГО Центр субкультурних ініціатив Урбан Х, МГО Спортивний альянс молоді за підтримки Міжнародного фонду Відродження та Київської міської державної адміністрації.

У рамках акції в київських скверах розставлять лавки, розмальовані молодими художниками.

"Головні вимоги до оформлення: лавка повинна випромінювати посмішку, радість і позитив", - йдеться в повідомленні. Крім цього в Маріїнському парку на деревах розмістять смайлики, розмальовані вихованцями дитячих будинків і художніх гуртків.

Усі, хто захоче взяти участь в акції, зможуть створити свій варіант смайла. Прямо на алеї організують майстерню з розпису під керівництвом відомого міського скульптора Костянтина Скретуцького, автора скульптури літаючих тигренят, персонажа мультфільму Їжачок у тумані, Літаючої корови, кота з одноразових виделок і ще десятка статуй. У ролі художників спробують себе зірки шоу-бізнесу і спорту.

На учасників та гостей акції також чекає розважальна програма: гостям акції покажуть вуличну виставу, а вуличні музиканти доповнять атмосферу свята балканськими мелодіями.

Наступним етапом створення вуличної галереї посмішок стане безпосередній розпис бетонних колон огорожі стадіону Динамо ім. Валерія Лобановського з використанням техніки графіті. Конкурс ескізів уже оголошений. Захід планується провести в рамках Літніх днів вуличної культури.

11:00-14:30 - роботи художників з розпису лавок, дерева прикрашаються смайлами;

13:00-15:30 - ворк-шоп з розпису смайлів для всіх бажаючих;

14:00-15:00 - робота зірок з розпису смайлів;

15:30-16:00 - презентація розписаних крамниць і смайлів. Офіційна частина.

16:00-17:00 - вуличний концерт.

Нагадаємо, 30 квітня, на Майдані Незалежності відбулася всеукраїнська соціальна акція Усмішка єднає Україну!
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь